Ką apie vestuvių fotografą pasako jo internetinis puslapis

Suplanavus kelti vestuves, išsirinkus datą, ceremonijos vietą ir restoraną neretai vienas pirmųjų ieškomų paslaugų teikėjų yra vestuvių fotografas. O kur jo ieškoti? Žinoma, kad google paieškos sistemoje. Galimi įvairūs keywordų variantai, bet pats paprasčiausias turbūt būtų – vestuvių fotografas. Žinoma, galima ir labiau pasistengti suvedant, pavyzdžiui – profesionalus vestuvių fotografas, kuris yra nebrangus, greitai tvarko nuotraukas ir šiaip yra mielas žmogus. Tačiau mažai tikėtina, jog tokia paieška jus atvestų būtent pas tokį žmogų. Įdomu kiek šio straipsnio skaitytojų pabandys nukopijuoti tokį sakinį į paiešką.

Taigi, google paieškos rezultatų pirmasis puslapis, gausybė potencialių kandidatų tapti jūsų vestuvių fotografais. Spaudžiam ant visų iš eilės, naršyklės viršus užsipildo naujais tabais ir neriam į nuotraukų ir prisistatymų jūrą.

Pirmasis momentas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį atsidarius vestuvių fotografo puslapį (https://tasfotografas.lt/) yra bendras puslapio dizainas, spalvos, tekstų išdėliojimas ir aiškumas. Jeigu tik atėjus aplanko jausmas, jog gražesnį puslapį jums pavyko sukurti 1995ais per antrą informatikos pamoką – tikėtina, jog toliau gaišti laiko čia neverta. Žinoma, išlieka labai maža tikimybė, jog fotografas puslapį susikūrė būtent 1995ais ir taip gerai fotografuoja, turi šimtus užsakymų, jog tiesiog pamiršo tą puslapį atnaujinti. Bet ta tikimybė turbūt yra tokia maža, jog jos praktiškai nesimato.

Važiuojam toliau, sekantis svarbus momentas, žinoma yra nuotraukų galerija. Spaudžiam ant atitinkamos meniu punkto ir žiūrim į ką turim. Kai kurie fotografai patalpina galeriją, kurią sudaro geriausios jų fotografuotų vestuvių nuotraukos, o tai dažniausiai būna po vieną ar kelis geriausius kadrus iš kiekvienų fotografuotų vestuvių. Kuo didesnė fotografo patirtis – tuo didesnė galerija. Kiti fotografai mėgsta rodyti po keliolika ar keliasdešimt nuotraukų iš kiekvienų, na gal labiau tikėtina atrinktų, vestuvių. Tokiu atveju galerija susideda iš nuorodų į atskiras vestuves. Nuotraukų pateikimas yra skonio reikalas, bet štai pačių nuotraukų kokybė yra kiek subtilesnis dalykas. Visų pirma pabandykite įvertinti ar nuotraukos iš esmės jums patinka, ar jos tiesiog gražios. Paskui pabandykite atkreipti dėmesį į žmonių pozas, veidų išraiškas, lokacijas, o labiau netgi į tai ar tos lokacijos kartojasi ar išlieka tos pačios skirtingų žmonių vestuvėse. Taip pat labai svarbus momentas yra nuotraukų idėjos – ar žmonės tiesiog stovi ir žiūri į kamerą miške ar kažką įdomaus veikia, bėga, šoka, neša, bučiuojasi ar voliojasi. Visi šie aspektai leis suprasti ar vestuvių fotografas yra kūrybingas žmogus ir kaip labai jis mėgsta savo darbą. Žinoma, apie nuotraukų techninę kokybę kalbėti turbūt net nereikia, nes pamatę neryškias ar peršviestas nuotraukas puslapį jūs jau seniausiai būsite išjungę.

Su nuotraukom viskas ok ir jus dabar labiausiai domina ar galėsite įpirkti šį perspektyvų menininką. Ieškome meniu punktų kainos arba paslaugos. Kai kas mėgsta įmantriai slėpti šiuos pavadinimus ir sugalvoja visokių nesąmonių kaip „Super pasiūlymai“ arba „Vertė“, bet mes gi visi žinom apie ką turi eiti kalba – apie eurus. Kuo aiškiau – tuo geriau. Jeigu kainų apraše pilna neaiškių paketų, paslaugėlių, mini maxi medi super duper extra power karališkas elegantiškas, tai tikėtina jus tik supainios. Pats aiškiausias būdas pateikti kainą yra toks – eurų suma ir kiek valandų paslaugų už tai gaunate. Žinoma, tikrai rasite nemažai fotografų puslapių, kuriuose kainos nebus pateiktos, o tik gudri eilutė „Susisiekite asmeniškai“. Parašius – gausite elementarų kainyną arba per aplinkui pilstomus argumentus, kaip kaina yra neesminis dalykas, o svarbiausia yra fotografo siela.

Na ir aišku koks puslapis be kontaktų skilties. Jeigu pateiktas tik telefonas – spjaukit ir uždarykit puslapį. Imsit čia dabar kalbėti su kiekvienu vestuvių fotografu tai iki vestuvių dar nebūtinai ir spės telefonas ataušti. Ieškom emailo, kontaktų formos, feisbuko ar instagramo, tokių vietų kur ramiai galima parašyti, o nestresuoti skambinant ir kalbant su nepažįstamu žmogumi.

Žinoma, puslapyje būna ir daugiau nuorodų su naudinga, beigi nelabai informacija, bet mes apžvelgėme pačias svarbiausias, be kurių vestuvių fotografas neturėtų pajudėti iš vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *